Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

  Kurulduğu tarihten itibaren kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren ÖLÇER YAPI yurt genelinde üstlendiği gerek taşeron faaliyetleri gerekse proje faaliyetlerini pek başarıyla tamamlayarak inşaat sektöründe iş yaptığı bölgelerde güven duyulan bir firma olmayı başarmıştır.

Şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt işleri ve taşeronluk çalışmaları müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir. Referansları arasında İstanbul’un her iki yakasında hayata geçirdiği Konut Projeleri, İstanbul İlçe Belediyelerine ait Hizmet Binaları, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Okullar, Hastaneler yer almaktadır.

Taahhüdün yanı sıra ÖLÇER YAPI geliştirdiği projeleri ,yatırımları ile değerli arsalar üzerinde, müşteri talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmektedir. Tahsilat paylaşımı veya diğer ortaklık modelleriyle üretilen bu gayrimenkullerin işletmeleri ve tesis yönetimi ilgili kuruluşlar bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 813 0247 - (0212) 967 5365

Ölçer Yapı | Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.