Yükleniyor...

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ÖLÇER

Anasayfa / Haber ve Duyurular / YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ÖLÇER

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ÖLÇER

Anasayfa / Haber ve Duyurular / YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ÖLÇER

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ÖLÇER EKONOMİ PİYASALARINI DEĞERLENDİRDİ

   Ölçer yapı ailesi ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntının farkında olup yatırımlarını durdurmadan planlı bir şekilde projelerine devam edecektir.

   Her oluşum her şirket önünde ekonomik bir refahtan sonra ekonomik bir sıkıntı öngörüsünde bulunmalıdır. buna göre sermaye planlarını sağlam yapmalı. öz gücünü çok yormadan tasarruflu bir şekilde kullanmalıdır. şirketlerin finansman ihtiyacı neredeyse tamamen bankacılık kesimi tarafından karşılanıyor. bu durumda yüksek faiz oranları kısa vadeli çözümleri çürütmekte ve ciddi sayıda şirketin iflas etmesine yol açmaktadır.  şirketler öz sermayesiyle büyümeyi öğrenmeli. büyümek ekstra kaynak gerektirebilir fakat ihtiyaç doğrultusunda büyümek yatırımın kendini finanse etmek imkanı doğuracaktır. bu doğrultuda önümüze koyduğumuz hedeflerin önemi kat ve kat artmaktadır. şirketler milletin ihtiyacı doğrultusunda çalışmalı hedeflerinde çok kazanç değil kaliteli hizmet olmalı. ekonomik durum ne seviyede olursa olsun kaliteli hizmet hiç bir dönem sindirim sıkıntısı yaşatmamıştır. 

  Ölçer yapı ailesi yılık planlar ,aylık  ve haftalık periyodik  kontrollerle finans hesaplarını yapan bir  şirkettir . şirketimiz hedeflerine emin adımlarla ilerlerken hiç bir sıkıntıya taviz vermemek için  özgücünü idareli kullanmakta. hedefine kaliteli hizmet ve çözüm ortaklığını koyan şirketimiz önümüzdeki 10 yılda ülkemizin en büyük 20 şirketinden biri olmayı hedeflemektedir. bu hedef doğrultusunda ölçer yapı ailesine emek veren bütün yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 813 0247 - (0212) 967 5365

Ölçer Yapı | Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.